طراحی سایت آگهی نامه
طراحی سایت آگهی نامه
09/11/1395
طراحی سایت کافی شاپ
طراحی سایت کافی شاپ
10/11/1395
نمایش همه

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

ویژگی طراحی سایت رستوران

از فواید طراحی سایت رستوران، رونق در کسب و کار میباشد و مدیران رستوران ها میتوانند با استفاده از طراحی سایت رستوران خود توجه مشتریانی که به صورت آنلاین غذا سفارش میدهند را بهبود جلب کند. در این مقاله برای شما نحوه طراحی سایت رستوران را شرح میدهیم.

طراحی سایت رستوران

از ویژگی هایی که یک طراحی سایت رستوران خوب باید داشته باشد :

باید توجه داشته باشید که هنگام طراحی سایت، عکس هایی از محیط رستوران و انواع خوراکی هایی که در رستورات سرو میشود و همچنین نحوه خدمات رسانی را در سایت قرار داد.

شما با گذاشتن عکس هایی از محیط رستوران میتوانید به مشتریانی که از سایت شما بازدید میکنند یک ذهنیت نسبت به فضای رستوران بدهید علاوه براین ها باید عکس هایی اشتها برانگیز رستوران را برای جذب مشتریان در سایت قرار دهید.

شما میتوانید با وارد کردن منوی دستورات در هنگام طراحی سایت بازدیدکنندگان را به خود جلب کنید و با همینطور قیمت ها را در منوی خود قرار دهید.

طراحی سایت رستوران

و اما از دیگر خدماتی که میتوانید در طراحی سایت رستورانی به مشتریان ارائه دهید، میتوانید از قابلیت سفارش اینترنتی غذا که امروزه در حال توسعه و گسترش میباشد استفاده کنید.

همینطور میتوانید محتویات غذا را در کنار تصویری از غذا قرار دهید و همچنین یک قسمت برای انتقادات، پیشنهادات، درخواست اضافه کردن غذاهای دیگر را اضافه کنید.

میتوانید از ارائه دادن بن ها و کدهای تخفیف در وب سایت ها مشتریان را جذب کنید تا باز هم از شما خرید کنند فراموش نکنید که در هنگام طراحی سایت، آدرس، نقشه، شماره تماس، و آدرس شعبات دیگر را وراد کنید.