معایب طراحی سایت فلش
معایب طراحی سایت فلش
15/11/1395
طراحی سایت با قالب های آماده
طراحی سایت با قالب های آماده
16/11/1395
نمایش همه

انتخاب عنوان صفحه براساس قوانین سئو

انتخاب عنوان صفحه براساس قوانین سئو

نحوه انتخاب عنوان صفحه براساس قوانین سئو

عنوان صفحه و یا همان Title یکی از بخش های مهم سایت برای کاربران و موتورهای جستجو میباشد. ما در این مقاله برای شما نحوه انتخاب عنوان صفحه براساس قوانین سئو و نرخ افزایش کلیک را یاد میدهیم. قبل از هر چیز به توضیح آنکه عنوان صفحه چیست میپردازیم و اینکه چطور روی سایت تاثیر میگذارد. تگ تایتل صفحه یکی از عناصر html سایت میباشد که در تگ head قرار دارد و دارای خلاصه ای کوتاه از صفحه میباشد و هنگام طراحی سایت و یا قرار دادن مطلبی در سایت از آن استفاده میکنید. عنوان صفحه برای موتور های جستجو مهم میباشد به همین دلیل روی سئو سایت شما تاثیر فراوان میگذارد.

 

انتخاب عنوان صفحه براساس قوانین سئو

زمانی که کاربر عبارتی را در موتورهای جستجو، جستجو میکند، نتایج جستجو با اجزای عنوان صفحه، به همراه URL ها نشان داده میشود. کاربر بعد از آن که این نتایج را مشاهده میکند براساس اطلاعات نمایش داده شده لینکی که برای او مناسب باشد را انتخاب میکند. پس عنوان یک صفحه وب از عناصر مهمی میباشد که روی سئو سایت اثر میگذارد و همینطور روی تجربه کاربر و افزایش دادن نرخ کلیک نتایج، تاثیر مستقیمی دارد.

و مهم میباشد به همین دلیل روی سئو سایت شما تاثیر فراوان میگذارد.

نحوه نوشتن عنوان صفحه توصیفی، کوتاه و جذاب

عنوان هر صفحه مهم‌ترین قسمت هایی میباشد که در موتورهای جستجو نمایش داده می‌شود. برای نوشتن آن بر اساس سئو باید دقت داشته باشید که بتواند کلیت کار و اهداف سایت را نیز نمایش دهد. پس باید تلاش کنید در عین رعایت اصول سئو این عناوین را User friendly تر بنویسیم تا نرخ کلیک افزایش یابد.

انتخاب عنوان صفحه براساس قوانین سئو

نکاتی که باید در نوشتن عنوان صفحه رعایت نمود :

  • عنوان صفحه باید بین ۶۵ تا ۷۰ کاراکتر باشد.
  • عنوان صفحه باید شامل کلمات کلیدی باشد.
  • کلمات کلیدی هر چه به اول تایتل نزدیک‌تر باشد سریع‌تر Index می‌شود.
  • از استفاده کردن از کلمات کلیدی کم اهمیت خودداری کنید.