طراحی وب سایت کارخانجات
طراحی وب سایت کارخانجات
11/11/1395
طراحی سایت تالارگفتمان
طراحی سایت تالارگفتمان
13/11/1395
نمایش همه

جریمه موتورهای جستجو

معرفی جریمه موتورهای جستجو عواملی در موتورهای جستجو وجود دارد که باعث جریمه شدن یک وب سایت از نظر موتورهای جستجو میشود این علل ها را میتوان نوشتن مقاله های کپی شده، تمام شدن مدت دامنه وب سایت ،

معرفی جریمه موتورهای جستجو

عواملی در موتورهای جستجو وجود دارد که باعث جریمه شدن یک وب سایت از نظر موتورهای جستجو میشود این علل ها را میتوان نوشتن مقاله های کپی شده، تمام شدن مدت دامنه وب سایت ، Sandbox، فهرست تکمیلی گوگل نام برد. جریمه شدن از طرف موتورهای جستحو هم هرکدام توضیحاتی دارد که با داشتن دانش در مورد هر کدام از آن قادر هستید که مشکلاتی که بعدها برای وب مستر بوجود می آید را رفع کنید. ما در این مقاله برای شما چگونگی جریمه موتورهای جستجو را برای شما شرح میدهیم.

جریمه موتورهای جستجو

جریمه موتورهای جستجو برای نوشتن مطلب کپی

شما با رعایت نکردن قانون کپی رابت و وارد کردن مطالب از سایت های دیگر مورد جریمه موتورهای جستجو قرار میگیرید که در این رابطه ابزاری به نام گوگل وب مستر تولز قابلیت هایی دارد که اگر وب سایتی را پبدا کردید که از از سایت شما کپی برداری میکند، میتوانید به گوگل گزارش داده و بعد از فرستادن گزارش همان وب سایت از نظر محوا بررسی خواهد شد و درصورت کپی برداری جریمه میشود.

جریمه موتورهای جستجو

جعبه شنی گوگل

طراحی سایت هایی که تازه به اتمام رسیده اند دارای یک بازه زمانی میباشند که باید این دوره را به خوبی سپری کنند و اگر که عملکرد آن ها خوب باشند میتوانند دارای نتایج خوبی خوبی در موتورهای جستجو باشند ولی اگر در این مدت با اخطار هایی مثل کپی کردن مطالب مواجه شوند، از طرف گوگل جریمه میشوند  بعد از مدتی وارد جعبه شنی میشوند که سئو کاران معتقدند مدت زمان بودن در این جعبه شنی ۶۶ ماه تخمین زده میشود.

جریمه موتورهای جستجو

منقضی شدن Domain

اگر سر وقت دامنه وب سایت خود را تمدید نکنید و مدت زمان استفاده از دامن شما پایان یابد شما دچار مشکلی میشوید که در موتورهای جستجو کلیه مطالب ایندکس شده شما دیگر دارای اعتبار نخواهند بود و از این بدتر برای یک وب سایت وجود ندارد.

جریمه موتورهای جستجو

فهرست تکمیلی گوگل

گوگ وب سایت ها را دردو فهرست دسته بندی کرده و وب سایت هایی که در محتوا و اصول سئو خوب بوده و آن ها را رعایت کرده باشند در دسته اول هستند و همینطور نتایج و رتبه خوبی را در جستجو دارا هستند. اما آن دسته از وب سایت هایی که سئو و بهینه سازی سایت را هنگام طراحی سایت رعایت نمیکنند. آدرس وب سایت آن ها در فهرست های تکمیلی قرار میگیرد.