بهینه سازی سایت در دامنه های فارسی
بهینه سازی سایت در دامنه های فارسی
29/01/1396
روش های موثر برای معروف کردن سایت کدامند
روش های موثر برای معروف کردن سایت کدامند؟ (قسمت دوم)
09/02/1396
نمایش همه

روش های موثر برای معروف کردن سایت کدامند؟

روش های موثر برای معروف کردن سایت کدامند؟

روش های موثر برای معروف کردن سایت کدامند : در دنیای اینترنت و گسترش روز افزون کسب و کار اینترنتی و همچنین رشد و پیدایش سایت های متفاوت باعث شد طراحی سایت به یک رقابت تبدیل شود و هر کسی بخواهد از دیگری پیشی بگیرد. رقابت در بالا بردن سایت و عرضه کردن بهترین خدمات از جمله دقدقه ی همه ی مدیران می باشد. ما در این راه به شما روش های موثری را یاد می دهیم تا به بهترین نحو سایتتان را معروف کنید.

استفاده از هاست قدرتمند:

یکی از موارد مهم در طراحی سایت و ساخت سایت استفاده از هاستینگ قدرتمند می باشد. در حال حاضر با توجه به گسترش طراحی سایت شرکت های زیادی در زمینه فروش هاستینگ فعالیت دارند. برای این که بتوانید شرکت معتبری را برای گرفتن هاست انتخاب کنید لازم است که با ویژگی های پنل ها آشنا باشید و از پایداری زمان سرور اطمینان حاصل کنید. شما باید بدانید که مجاز به استفاده از چه میزان فضا و پهنای باند هاست هستید. استفاده از هاستینگ وبلاگ ها نیز یکی دیگر از راه هایی است که در کمترین زمان ممکن می توانید وب سات خوبی از نظر ظاهر درست کنید.

شما قبل از خرید هاست باید از پشتیبانی شرکت مورد نظر بخواهید تا اطلاعاتی در مورد محافظت اطلاعات ثبت دامنه، اجازه آپلود فایل موسیقی یا ویدئو و همچنین اطلاع از این که چند آدرس ایمیل در توافق نامه می توان ساخت را به شما بدهند.

وب سایت خود را بهینه سازی کنید:

بعد از طراحی سایت برای این که سایت شما در رتبه بالایی در موتورهای جستجوگر قرار بگیرد باید بهینه سازی شود. بهینه سازی سایت یا همان سئو یکیی از کارهای مهمی است که باید روی سایت انجام شود. سئو خود مسئله و مبحث بزرگی دارد که ما به صورت خلاصه اشاره ای به آن می کنیم.

ابتدا باید کلمات کلیدی مرتبط با سایتتان را پیدا کنید و از آن ها در مطالبی که برای سایتتان می نویسید استفاده کنید. مطالب باید به گونه ای باشد که خانندگان را جذب کرده تا دوباره به وب سایت شما سر بزنند و همچنین برای موتور های جستجوگر نیز جالب باشد تا بتوانید رتبه بالایی به دست آورید.

استفاده از بک لینک یکی از روش های موثر در بالا بردن سایت است. هرچه تعداد لینک های ورودی به سایت شما بیشتر باشد موتور جستجو برای سایت شما ارزش بیشتری قائل شده و آن را بالا می برد. فقط کافی است که به سایت های مرتبط با وب سایت خود سری بزنید و از مدیر سایت بپرسید که آیا علاقه ای به تبادل لینک با شما دارد یا نه.