تعریف سایت های ساده ‏Static website‎
تعریف سایت های ساده ‏Static website‎
27/10/1395
چگونگی طراحی سایت مینیمال
چگونگی طراحی سایت مینیمال
28/10/1395
نمایش همه
سایت های متحرک استاتیک و نیمه داینامیک

معرفی سایت های متحرک استاتیک و نیمه داینامیک

این نوع سایت های متحرک یا فلش دارای دو نوع استاتیک و نیمه استاتیک میباشد و بوسیله نرم افزار های خاصی ساخته میشوند و در بعضی موارد از سایت‌های متحرک استاتیک و نیمه داینامیک XML  یا Action scrpit  برای ایجاد امکانات تغییر با هوشمندی در اینگونه سایت ها مورد استفاده قرار گرفته.

سایت های متحرک استاتیک و نیمه داینامیک

در واقع است سایت های فلش استاتیک غیر قابل ویرایش میباشد و مثل سایت های Static  فقط یک بار بوسیله شخصی که طراحی سایت را بر عهده دارد انجام میشود که کاربران باید به طور حرفه ای و نیمه حرفه ای دارای دانش طراحی وب سایت های فلش باشند.

 نحوه عملکرد این نوع سایت ها

البته عملکرد سایت های فلش نیمه داینامیک و یا نیمه پویا همانند سایت های پویا میباشد و امکان تغییر آن ها وجود دارد اما ویرایش این سایت ها همانند سایت های پویا به راحتی صورت نمیگیرد و ایجاد تغییرات در آن ها محدودتر میباشد.

از ویژگی های وب سایت های فلش، جذابیت آن ها در طراحی سایت میباشد. سایت های فلش دارای گرافیک بسیار زیبا و انیمیشن های متحرک میباشد.

سایت های متحرک استاتیک و نیمه داینامیک

معایب سایت های متحرک استاتیک و نیمه داینامیک

البته معایبی دارد که یکی از آن ها خوانده نشدن اطلاعاتی است که در آن ها بوسیله ربات های جستجوگر و سرعت پایین Load  میباشد. سایت های فلش معمولا برای گروه ها شرکت ها و سازمان هایی میباشد که احتیاجی به تبلیغ ندارند و تقریبا کلیه کاربران با آن آشنایی دارند، مثل خوانندگان، سیاست مداران، بازیگران، و …