گوگل پلاس و تاثیر آن بر سئو
گوگل پلاس و تاثیر آن بر سئو
14/11/1395
انتخاب عنوان صفحه براساس قوانین سئو
انتخاب عنوان صفحه براساس قوانین سئو
15/11/1395
نمایش همه

معایب طراحی سایت فلش

معایب طراحی سایت فلش

شرح معایب طراحی سایت فلش

شاید تاکنون به سایت هایی برخورد داشته اید که طراحی سایت آن بوسیله فلش انجام شده. طراحی وب سایت اینگونه سایت ها دارای گرافیک ویژه ای میباشند. در واقع ظاهر زیبای وب سایت یکی از مهم ترین مواردی میباشد که بیشر کسانی که ظاهر برای آن ها اهمیت دراد از اینگونه طراحی سایت ها بوسیله فلش استفاده میکنند. وب سایت هایی که با فلش طراحی شده اند بسیار جذاب و گرافیکی میباشد و کمتر کسی با دیدن این طراحی وب سایت های فلش میخواهد که یک سایت شلوغ و پر زرق و برقی داشته باشد. و اما معایب طراحی سایت فلش را برای شما شرح میدهیم.

معایب طراحی سایت فلش

معایب طراحی سایت فلش

۱– دارای سرعت بارگذاری ضعیف میباشد که یکی از مهم ترین عیب ها در طراحی سایت با فلش سرعت کند در بارگذاری سایت میباشد.

۲- دارای حجم بالا میباشد که دقیقا علت کند بودن سرعت؛ همین پر حجم بودن فایل های فلش است. کلیه این معایب دارای علتی میباشد که به پر حجمی فایل های فلش بر میگردد به اینکه سایت های فلشی با گرافیک قوی تری پیاده سازی شده اند و گرافیک بالا موجب پر حجمی در طراحی سایت فلش میشود.

معایب طراحی سایت فلش

۳- همینطور پر هزینه بودن طراحی وب سایت فلش از نظر مالی و زمانی هم یکی از معایب آن میباشد اکثرا کارهایی که بر روی گرافیک سایت بسیار کار شده باشد دارای زمان بیشتر و هزینه ی بالاتری نسبت به کارهای دیگر طراحی سایت دارد.

۴- پویایی نبودن وب سایت های فلش در این نوع از وب سایت ها حتی هنگامی که قصد دارید کوچکترین تغییرات را در وب سایت خود انجام دهید همیشه نیاز به یک به طراح وب سایت دارید و عملا یک سایت ایستا در اختیار خواهید داشت.

۵- عدم امکان سئو سازی و بهینه سازی سایت فلش