فایل web.config‏ چیست ؟
فایل web.config‏ چیست ؟
29/10/1395
نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی
نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی
29/10/1395
نمایش همه

ارتباط طراحی سایت به سئو

ارتباط طراحی سایت به سئو

چگونگی ارتباط طراحی سایت به سئو

شما میتوانید با استفاده از یک برنامه ریزی خوب در طراحی سایت، دارای یک سایت خوب و قدرتمند شوید

اولین نکته که باید رعایت شود، لینک های داخلی خوب است این لینک های داخلی تاییدیه سایت شما میباشد زیرا بعد از محتوا سایت شما بوسیله این لینک های جستجو میتواند موتورهای جستجو را قانع کنند که سایت شما قابل اعتماد و معتبر میباشد شما میتوانید با استفاده از لینک های طبیعی از سایت های معتبر رتبه خود را بالا ببرید.

دومین نکته که باید انجام دهید طراحی سایت به صورت Responsive میباشد. سایت هایی که روی کلیه دستگاه ها به طور صحیح اجرا میشوند نیز بیشتر مورد علاقه گوگل هستند.

طراحی سایت به صورت Responsive یک روش برای همانگی ظاهر و عملکرد سایت روی کامپیوتر و گوشی های موبایل میباشد.

چند سال پیش که هنوز Responsive بوجود نیامده بود، مردم برای انجام اینکار یک سایت جداگانه برای موبایل ها ایجاد میکردند ولی شما میتوانید با استفاده از قابلیت Responsive دیگر احتیاجی به انجام اینکار ندارید موتورهای جستجو سایت هایی که میتوان به راحتی از طریق گوشی موبایل یا تبلت از آن استفاده کرد را کاربر پسند میدانند.

ارتباط طراحی سایت به سئو

سومین نکته جهت یابی ساده برای سایت ها برای داشتن یک عملکرد بهتر میباشد سایت هایی که دارای جهت یابی سخت هستند و تعداد خروج کاربران از آن بسیار بالاست مورد پسند گوگل قرار نمیگیرند این مسئله روی رتبه سایت تاثیر گذار میباشد.

دقت کنید که فهرست های شما باید کمتر از ۷ آیتم داشت باشند و همینطور کاربر بتوان با کلیک روی لوگوی شما به صفحه نخست سایت بازگردد در صورتی سایت خیلی بزرگ و پر محتوایی ندارید از فهرست آبشاری استفاده نکنید.

چهارمین نکته؛ میتوانید از اشتراک گذاری های اجتماعی استفاده کنید به سایت هایی که مطالب آن ها اشتراک گذاشته میشود بوسیله موتورهای جستجو دارای امتیاز بیشتری میشوند.