Microdata در بالا بردن سئو
Microdata در بالا بردن سئو
06/12/1395
اهمیت متای توضیحات Meta Description در سئو
اهمیت متای توضیحات Meta Description در سئو
08/12/1395
نمایش همه

بهینه سازی برای جستجوگر بینگ

بهینه سازی برای جستجوگر بینگ

آموزش بهینه سازی برای جستجوگر بینگ

bing یک نوع موتور جستجو دردنیای مجازی و اینترنت میباشد و اکنون نخستین موتور جستجوی اینترنت در موبایل ها میباشد و قصد دارد که یکی از بزرگ ترین غول های جستجوگر اینترنت باشد و ادعا نیکند که جوابی برای هر سوال دارد و به همین دلیل است ما برای شما این مقاله را در رابطه با بهینه سازی برای جستجوگر بینگ برای شما قرار دادیم تا با استفاده از این مقاله نحوه بهینه سازی برای Bing را فراگیرید تا متوجه شوید که چه مواردی به قرار گرفتن در صدر نتایج جستجوی این تازه وارد اینترنتی کمک میکند. و همینطور اگر دارای یک وب سایت خوب با طراحی سایت خوب میباشد به این نکات توجه داشته باشید.

بهینه سازی برای جستجوگر بینگ

میزان عمر ِDomain

یکی از توجهات بینگ به میزان سن Domain میباشد هر قدر که از مدت ثبت شدن دامنه گذشته باشید به این معنی میباشد که این وب سایت دارای تجربه های بیشتری میباشد. پس اگر قصد دارید در رده سایت های خوب Bing باشید، یک دامنه با عمر بالا را خریداری کنید.

بهینه سازی برای جستجوگر بینگ

میزان محتوای تولیدی

همینطور Bing اهمیتی به حجم محتوای تولید شده و به نوع محتویات در یک صفحه وب بیشتر از موتورهای جستجو دیگر که تاکنون فعالیت میکرند میدهد. شاید بهتر باشد ۳۰۰ کلمه استفاده کنید تا در نتایج جستجو قرار بگیرید.

تیتر مناسب با مطلب

اگر عنوانی که انتخاب کرده اید با موضوع مطلبی که نوشته اید یکسان باشد در موتورهای جستجوی BIng نتیجه خوبی میگیرید. پس سع کنید تا عنوان های مناسبی را برای مطالب استفاده کنید.