طراحی سایت پویا
طراحی سایت پویا
01/11/1395
طراحی سایت هتلداری
طراحی سایت هتلداری
02/11/1395
نمایش همه

طراحی سایت عمرانی

طراحی سایت عمرانی

ویژگی های طراحی سایت عمرانی

شرکت هایی که در زمینه فعالیت های ساختمانی، عمرانی و برج سازی مشغول هستند برای آن که بتواننند خدمات و سرویس خود را توسعه و گسترش دهند و همچنین شرکت خود را در سطح بالاتر و وسیع تر معرفی کنند و بتوانند  در میان رقبای خود اسم و رسمی داشته باشند، احتیاج به طراحی سایت عمرانی دارند تا در فضای مجازی نیز برند و پروژه های خود را تبلیغ کنند و همینطور مشتری های بیشتری را برای خود جذب کنند.

طراحی سایت عمرانی

از امکانات طراحی سایت عمرانی :

در  طراحی سایت عمرانی مثل دیگر طراحی سایت ها میبایست یک مجموعه از اصل های طراحی سایت و سئو سایت را مراعات کنید تا از این قبیل سایت ها بتوانند بیشترین بهره و سودآوری را از وب سایت خود داشته باشند.

در طراحی سایت میباست رنگ مورد استفاده در طراحی قالب سایت را به شکلی انتخاب کنید که هم باعث زیبایی طراحی سایت شود و همینطور بازدید کنندگان را جذب و متوجه کیفیت کار کند.

بهتر است چند تصویر از پروژه های اجرا شده به صورت اسلاید شو در صفحه اصلی طراحی سایت قرار بگیرد صفحاتی هم در حالت منوی گالری عکس ها برای نمایش دیگر عکس ها و همینطور برای معرفی کردن پروژه های انجام شده قرار داده شود .

طراحی سایت عمرانی

خبرهای شرکت و عقد قرارداد ها در یک صفحه به طور مستند قرار داده شود ماشین آلان و تجهیزات شرکت بهمراه عکس ها بطور مبسوط معرفی شود مدیران شرکت، تاریخ و پیشینه کاری شرکت و اطلاعات تماس با دفتر مرکزی را هم در صفحه ای به صورت کامل معرفی کنند.

انجام کلیه این کار ها موجب ایجاد اعتماد در میان بازدیدکنندگان و مشتری های طراحی سایت میشود یکی از اصلی ترین موارد در طراحی سایت یک شرکت عمرانی، ایجاد احساس مدرن و امروزی بودن، کیفیت محور بودن و منظم بودن شرکت به کاربران اینترنتی میباشد.