طراحی وب سایت ورزشی
طراحی وب سایت ورزشی
11/11/1395
معرفی جریمه موتورهای جستجو عواملی در موتورهای جستجو وجود دارد که باعث جریمه شدن یک وب سایت از نظر موتورهای جستجو میشود این علل ها را میتوان نوشتن مقاله های کپی شده، تمام شدن مدت دامنه وب سایت ،
جریمه موتورهای جستجو
12/11/1395
نمایش همه

طراحی وب سایت کارخانجات

طراحی وب سایت کارخانجات

نحوه طراحی وب سایت کارخانجات

امروزه با توجه به تبلیغات در فضای مجازی، هر شغلی نیاز به طراحی وب سایت دارد. یکی از شغل هایی که نیازمند طراحی وب سایت میباشد، کارخانجات است. مدیران کارخانه ها میتوانند با طراحی وب سایت کارخانجات خود مشتریان زیادی را به خود جذب کنند. یکی از بهترین روش های برای تبلیغات، طراحی وب سایت برای کارخانه شما میباشد که در محتویات آن خود و کارخانه ی خود را معرفی کنید.

طراحی وب سایت کارخانجات

برای طراحی وب سایت کارخانجات باید یک ظاهر حرفه ای را در نظر بگیرید و همینطور قسمتی را برای فروش مححصولات خود ایجاد کنید و با امتیازاتی که مشتریان در نظر میگیرید آن ها را به خرید از وب سایتتان تشویق میکنید.

پس به همین دلیل میبایست محصولات را در دسته بندی های بگذارید تا همه کاربران بتوانند به راحتی محصولی که مد نظر دارند را پیدا کنند.با توجه به ایجاد دسته بندی ها، ظاهر گرافیکی وب سایت شما نیز است زیرا کاربر باید بدون آن که خسته شود با آرامش دقایقی را صرف دیدن وب سایت شما کند و در نهایت از شما محصولی را بخرد.همینطور نمایندگان خود را بهمراه افتخاراتی که کسب شده را در وب سایت قرار دهید تا اعتبار شما افزایش یابد.

طراحی وب سایت کارخانجات

مواردی که باید در طراحی وب سایت کارخانجات و یا موسسات تولیدی بکار ببرید :

  • معرفی خود و کارخانه
  • طراحی دسته بندی وحصولات
  • قابلیت خرید آنلاین از طریق درگاه های بانکی
  • داشتن نمایندگی و ضمانت های پس از فروش