طراحی سایت
اشتباهات خطرناک در طراحی سایت
13/02/1396
طراحی سایت
اشتباهات خطرناک در طراحی سایت (قسمت دوم)
15/02/1396
نمایش همه

ویژگی های یک وب سایت فروشگاهی خوب

در حال حاضر فروشگاه های اینترنتی زیادی و جود دارند که در عرصه فروش اجناس خود با هم به رقابت می پردازند. شما برای این که یک طراحی سایت خوب در زمینه فروش داشته باشید لازم است که در کد نویسی و امور فنی وب سایت مهارت داشته باشید تا با زیبایی سایت خود به راحتی در میان سایت های فروشگاهی جای بگیرید.

بیشتر افراد برای زیباتر کردن وب سایت زمان زیادی را برای یادگیری زبان های PHP، HTML، CSS، Java Script می کنند، ولی جالب است که بدانید شما به هیچ کدام از این زبان ها نیازی ندارید و فقط باید یک توسعا دهنده خوب باشید.

برای طراحی سایت خود از ۳ عامل زیر استفاده کنید:

فناوری:

یکی از بهترین ابزارهای طراحی سایت وردپرس می باشد. شرکت های زیادی در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند که می توانند به راحتی و با فشردن یک کلید امکان نصب ورد پرس را به شما بدهند و فقط شما باید نام کاربری یا رمز عبور خود را تعیین کنید. اگر برای اولین بار است که می خواهید از این ابزار استفاده کنید هیچ نترسید، اگر شما قادر به استفاده از نرم افزار Word باشید پس به راحتی میتوانید با این ابزار به خلق صفحات وب بپردازید.

طراحی:

شما برای زیبا تر و چشمگیر شدن سایت خود باید طراحی خاصی رو آن اعمال کنید. شما برای انجام این کار می توانید از قالب های آماده ی ورد پرس که در سایت ها موجود است استفاده کنید ولی مشکل عمده ای که در این کار وجود دارد این است که به علت در دسترس بود این قالب ها برای عموم ممکن است دیگران هم از قالب شما استفاده کنند و سایت شما آن شکل منحصر به فرد را نداشته باشد. شما می توانید با مراجعه به شرکت های طراحی سایت و پرداخت هزینه یک قالب خوب سفارش دهید.

تبلیغات:

از مهمترین عوامل مهم در وب سایت های فروشگاهی تبلیغات است. شما باید با پیشنهاد های فروش عالی و تبلیغات هدفمند میزان فروش سایت خود را بالا ببرید. از کلمات مهم در صفحات سایت خود استفاده کنید. در این زمینه شما می توانید از افرادی که در زمینه تجارت الکترونیک و تبلیغات اینترنتی تخصص دارند مشاوره بگیرید و یا خودتا اول بر روی توضیحات محصولات وقت بگذارید و محصول خود را تبلیغ کنید.

برای این که موضوع را بهتر درک کنید مقاله اهمیت تبلیغات در اینترنت را مطالعه کنید.