طراحی وب سایت املاک
طراحی وب سایت املاک
19/11/1395
طراحی وب سایت تالار پذیرایی
طراحی وب سایت تالار پذیرایی
20/11/1395
نمایش همه

بهترین روش برای طراحی سایت کاربر پسند

بهترین روش برای طراحی سایت کاربر پسند

معرفی بهترین روش برای طراحی سایت کاربر پسند

مطمئن باشید که اگر کسی نتواند از سایت شما استفاده ای بکند، زحماتی که برای طراحی سایت کشیده اید بی نتیجه و میباشد. طراحی سایت شما باید به صورتی باشد که کاربر آن را بپسندد که اگر اینطور نباشد سرمایه ای که برای اینکار گذاشته اید باز نخواهد گشت. اگر ساده تر آن راتوضیح دهیم یعنی مهم نمیباشد که مطالب و محتوای سایت چه نوعی میباشد و درباره چه چیزی صحبت میکند، تنها باید طراحی سایت به صورتی باشد که کاربر و بازدیدکننده یک محور اصلی سایت شما باشد. در این مقاله بهترین روش برای طراحی سایت کاربر پسند را برای شما معرفی میکنیم.

از جمله روش هایی که برای طراحی سایت به این شکل است، رویکرد پیشگیرانه در طراحی وب سایت و توجه داشتن به مسائل است قبل از آنکه دیر شود. زمانی که تعداد بسیاری پیشنهاد خاص در زمینه طراحی سایت میباشد ولی در این قسمت نکات کوچکی هست که برای طراحی وب سایت که برای کاربر مفید میباشد، میتوانید بهره بگیرید.

بهترین روش برای طراحی سایت کاربر پسند

Html :

داشتن نسخه ها و گونه های متفاوت میباشد که بعضی ار مشکلات کاربران وب سایت شما به علت عناصر خاص موجود در این نسخه های متنی Html میباشد. ولی تنها روشی که برای طراحی وب سایت شما به صورت کاربر پسند، محدود کردن طراحی وب سایت شما به Html 1.0 میباشد که البته استفاده کردن از این برنامه خیلی طول نمیکشد تا بیشتر خواننده های وب سایت ها بتوانند به دسترسی فن آوری و تکنولوژی جدید به دلیل سخت افزارهای کامپیوتر های قدیمی و دیگر عوامل شوند.

بهترین روش برای طراحی سایت کاربر پسند

نکته دیگر سرعت دانلود میباشد 

تقریبا بیشتر مردم به اینترنت دسترسی دارند ولی این معنی را نمیدهد که سرعت اتصال اینترنت همه همانند یکدیگر باشد. پس اگر سرعت اتصال اینترنتی خوبی ندارید طراحی سایت نکنید.

صفحه بندی صفحات :

اهمیت دادن به صفحه بندی در طراحی وب سایت همانند اهمین به محتوای آن وب سایت میباشد. این دو مورد به هم متصل میباشند.

بهترین روش برای طراحی سایت کاربر پسند

محتوا :

کسانی طراحی سایت میکنند معتقدند که محتوا حرف اول را در سایت میزند. چیزی که گوگل بعد از ایندکس کردن سایت شما آن را همیشه بررسی و مشاهده میکند.

رنگ :

رنگ ها همیشه بخش مهمی از وب سایت شما میباشد. خیلی بیشتر از آنچه که فکر کنید رنگ ها در کاربر پسندی سایت شما تاثیر گذارند.