محل قرارگیری لوگو در طراحی سایت
محل قرارگیری لوگو در طراحی سایت
24/10/1395
نحوه انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سایت
نحوه انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سایت
27/10/1395
نمایش همه

روش های استفاده از اسلاید در طراحی سایت

روش های استفاده از اسلاید در طراحی سایت

انواع روش های استفاده از اسلاید در طراحی سایت

افراد کمی هستند که صبر میکنند تا محتوای بالای سایت در اسلایدر ها را مشاهده کنند، ممکن یک یا دوتا فریم را بیشتر نبینند ، اگر اطلاعات غیر مهم و غیر ضروری را در فریم چهارم قرار دادید و مهم نیست که کاربران آن ها را بیینند، مشکلی در استفاده از اسلایدر نیست.

روش های استفاده از اسلاید در طراحی سایت

ایا قراردادن اطلاعات مهم در اسلایدر خوب است ؟

صورتی میخواهید اطلاعات مهمی را در اسلایدر قرار دهید که دیگر کاربران آن را مشاهده کند ، اسلایدر برای شما مناسب نمیباشد. شما میتوانید برای جایگزین کردن اسلایدر یک فضای وسیعی را برای قسمت بالای سایت خود در نظر گرفته که تنها روی یک قسمت تاکید داشته باشد در این صورت برای کاربران راحت تر و واضح تر میشود.

اسکرول کردن در طراحی سایت

کاربران سایت را اسکرول میکنند ولی ممکن صبر نکنند که اسلاید ها تغییر کنند با این حال بیشتر کاربران در طراحی سایت اسلایدر را میخواهند مواقعی میشود از اسلایدر استفاده کرد که از نظر منطقی محتوای فریم های پشت سر هم اهمیت زیادی ندارد و برای شما مشکل ندارد که کاربران اکثر فریم ها را نبینند و توجه خاصی به آن ها نداشته باشند.

طراحی سایت با یک عکس در اسلایدر

روش های استفاده از اسلاید در طراحی سایتاگر میخواهید در اسلایدر طراحی سایت تنها یک عکس را نمایش دهد میتوانید از اسلایدر استفاده کنید اگر برای اسلایدر یک اسکرول زیبا نیز استفاده کنید که کیفیت خوبی داشته باشد میتواند به جذاب شدن صفحه شما کمک کند.

ممکن است کاربر روی یک تصویر را به سمت پایین اسکرول کند و دوباره به سمت بالا برگشته و یک عکس بهتر ببیند وبرایش جذابیت داشته باشد ما نیز عادت کرده ایم که تصاویر را به صورت اسلاید ببینیم و اگر واضح نباشد که تغییر میکند اسلایدر میباشد و تنها تغییر میکند جذاب است و شاید همان جا صبر کنیم تا عکس های بیشتری را ببینیم.