ویژگی های سایت رتبه اول گوگل
ویژگی های سایت رتبه اول گوگل
23/11/1395
برچسب در سایت
ویژگی برچسب در سایت
25/11/1395
نمایش همه

تاثیر بک لینک در بازاریابی آنلاین

تاثیر بک لینک در بازاریابی آنلاین

چگونگی تاثیر بک لینک در بازاریابی آنلاین

در واقع احتیاجی نیست که آخرین مطلب مرتبط به بازاریابی آنلاین را از مشاوران بازاریابی برای درک کردن ایده ی اصلی ساخت بک لینک دریافت کنید. بدون همین بک لینک ها وب سایت شما نمیتوانید توسعه داشته و رشد کند. بدون داشتن بک لینک شما در موتورهای جستجو نمیتوانید به سمت بالا حرکت کنید. خبره ترین ها و بهترین مشاورهای آنلاین بازریابی اعتراف کردند که انجام دادن این کار یعنی بک لینک گذاشتن کار ساده ای نمیباشد. در این مقاله متوجه میشوید که تاثیر بک لینک در بازاریابی آنلاین به چه صورت میباشد.

تاثیر بک لینک در بازاریابی آنلاین

مواردی که در رابطه با ایجاد بک لینک باید رعایت کنید :

جمع آوری حجم زیاد از لینک ها برای وب سایت به موفقیت سایت شما کمک نمیکند. بعد از طراحی سایت ، بک لینک نیز برای سایت شما مهم میباشد. همینطور شما برای کسب کردن رتبه در موتورهای جستجو احتیاج به بک لینک های کیفیت بالا دارید اما سختی کار اینجاست که باید بدانید چه چیزی موجب بهتر شدن کیفیت در ساخت بک لینک میشود.

ضرورت وجود متن های Anchor هدفمند :

زمانی که میخواهید بک لینک برای سایت خود ایجاد کنید، در مرحله اول شما احتیاج به متنهای Anchor هدفمند دارید. اگر هم نمیخواهید از متن های مشابه در مکان های دیگر استفاده کنید، گوگل این را به شما میگوید. شما قصد دارید ۲ تا ۳ عبارت متفاوت بهمراه اسم مناسب از ئب سایت خود در بک لینک ها استفاده کنید.

تاثیر بک لینک در بازاریابی آنلاین

توجه به لینکهای ورودی و خروجی

گوگل به وب سایت هایی که لینک شما را در خود دارند دقت میکند و بعد از آنکه آن را بررسی کرد تصمیم گیری میکند که چه مقداری از منفعت را به سایت شما بدهد.

رتبه ، همه چیز نیست

تلاش کنید که جز سایت هایی نباشید که غیر از رتبه بندی به چیز دیگری در سایت خود توجه نمیکنند. سایت هایی که رتبه بندی های بالایی هم دارند، دارای لینک های با ارزشی نیستندو همینطور وب سایت هایی که فروش لینک میکنند.