بهینه سازی سایت
وب سایت شخصی
20/10/1395
سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت
سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی سایت
24/10/1395
نمایش همه

تاثیر سرعت در سئو سایت

تاثیر سرعت در سئو سایت

سئو با فرایند و اصولی را که در این چند سال اخیر طی کرده و همینطور رونمایی کردن از الگوریتم های پنگوئن و پاندا و بدست آوردن بک لینک مناسب، یک کار پر هزینه همراه با ریسک بالا شده است.

همینطور به دنباله سخنان اخیر از Matt Cutts مدیر ارشد مبارزه با اسپم گوگل، به این نتیجه میرسید که کلمه SEO در عمل بیانگر Search Experience Optimization و یا بهبود یافتن تجربه جستجوی کاربران میشود.

در این لحظه سرعت بالای سایت علاوه بر تولید محتوای خوب و مفید نیز یکی از روش های مفید برای جذب کردن کاربران میباشد که امکان دارد در آینده ای نه چندان دور به یکی از مهم ترین فاکتور های SEO تبدیل شود.

امروزه همه متخصصین SEO توجهی که به کلمه های کلیدی، لینک های ورودی، نقشه های سایت و بسیاری از موارد دیگر را دیگر نمیکنند و هدف آن ها ورود باز کنندگان به سایت میباشد.

پس این را متوجه شده اید که سرعت بالا آمدن سایت برای آن ها اهمیت چندانی ندارد و زمان خود را برای سرعت سایت صرف نمیکنند. همینطور مشاوران Branding و marketing سایت شما را فقط از لحاظ کارایی و سرعت که بسیار برای آن ها مهم میباشد بررسی میکنند.

 

سئو سایت

باید به این نکته توجه داشته باشید که سرعت پایین در سایت موجب بروز نارضایتی کاربرت میشود و این عامل باعث میشود که آن ها به سرعت از سایت شما خارج شوند.
سرعت سایت در رتبه بندی شما در نتیجه های گوگل نقش مهمی دارد زیرا که گوگل به عملکرد کاربران در سایت شما و خروج آن های که همان Bounce Rate میباشد توجه بسیاری دارد.