طراحی سایت گردشگری
طراحی سایت گردشگری
03/11/1395
طراحی وب سایت کتابخانه
طراحی وب سایت کتابخانه
04/11/1395
نمایش همه

راه استفاده از اسلاید در طراحی سایت

استفاده از اسلاید در طراحی سایت

آموزش راه استفاده از اسلاید در طراحی سایت

افراد کمی هستند که صبر میکنند تا محتوای بالای سایت در اسلایدر ها را مشاهده کنند، ممکن یک یا دوتا فریم را بیشتر نبینند اگر اطلاعات غیر مهم و غیر ضروری را در فریم چهارم قرار دادید و مهم نیست که کاربران آن ها را بیینند، مشکلی در استفاده از اسلایدر نیست.

ولی در صورتی میخواهید اطلاعات مهمی را در اسلایدر قرار دهید که دیگر کاربران آن را مشاهده کند، ایجاد اسلایدر در طراحی سایت برای شما مناسب نمیباشد.

تاثیر اسلایدر :

شما میتوانید برای جایگزین کردن اسلایدر یک فضای وسیعی را برای قسمت بالای سایت خود در نظر گرفته که تنها روی یک قسمت تاکید داشته باشد در این صورت برای کاربران راحت تر و واضح تر میشود.

کاربران سایت را اسکرول میکنند، ولی ممکن صبر نکنند که اسلاید ها تغییر کنند با این حال بیشتر کاربران در طراحی سایت اسلایدر را میخواهند. این راه استفاده از اسلاید در طراحی سایت میباشد.

مواقعی میشود از اسلایدر استفاده کرد که از نظر منطقی محتوای فریم های پشت سر هم اهمیت زیادی ندارد و برای شما مشکل ندارد که کاربران اکثر فریم ها را نبینند و توجه خاصی به آن ها نداشته باشند.

استفاده از اسلاید در طراحی سایت

قرار دادن عکس :

همینطور اگر میخواهید که اسلایدر تنها یک عکس را نمایش دهد میتوانید از اسلایدر استفاده کنید اگر برای اسلایدر یک اسکرول زیبا نیز استفاده کنید که کیفیت خوبی داشته باشد میتواند به جذاب شدن صفحه شما کمک کند.

ممکن است کاربر روی یک تصویر را به سمت پایین اسکرول کند و دوباره  به سمت بالا برگشته و یک عکس بهتر ببیند وبرایش جذابیت داشته باشد. ما نیز عادت کرده ایم که تصاویر را به صورت اسلاید ببینیم و اگر واضح نباشد که تغییر میکند اسلایدر میباشد و تنها تغییر میکند جذاب است و شاید همان جا صبر کنیم تا عکس های بیشتری را ببینیم.

استفاده از اسلاید در طراحی سایت