طراحی سایت براساس رابط کاربری وب
طراحی سایت براساس رابط کاربری وب
22/12/1395
تاثیر و اهمیت Anchor text در سئو
تاثیر و اهمیت Anchor text در سئو
24/12/1395
نمایش همه

روش های افزایش بازدید سایت

روش های افزایش بازدید سایت

انواع روش های افزایش بازدید سایت

روی هایی برای افزایش بازدید سایت وجود دارد که در این مقاله به قسمتی از این روش های افزایش بازدید سایت میپردازیم.

۱- استفاده از محتوای مناسب و خلاقانه

هر چقدر که خلاقیت و محتوای سایت شما بسیار زیاد باشد، میتواند کاربران زیادی را یه سایت شما هدایت کند. اما توجه داشته باشید که به هیچ عنوان از مطالب قدیمی و تکراری در سایت خود استفاده نکنید.

۲- طراحی سایت به صورت حرفه ای

طراحی سایت اصولی و حرفه ای یکی از روش های مهم برای جذب بازدید کننه میباشد. کاملا مشخص است که تنها وارد شدن کاربر به سایت نمیباشد و ما باید محیطی را طراحی کنیم که موجب ماندن کاربر در سایت ما شود و دوباره بعدها به سایت شما سر بزند. حالت ایده آل برای هر مدیری این میباشد که کاربر سایت او را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کند. یکی از راه حل های رسیدن به همین هدف طراحی وب سایت به صورت حرفه ای و اصولی میباشد.

روش های افزایش بازدید سایت

۳- خبرنامه

از اصول های جذب بازدید کننده، خبرنامه های میباشد که شما میتوانید با ساختن یک خبرنامه و دریافت کردن اطلاعات افراد و ارسال کردن آخرین خبرها به ایمیل کاربران آن را به یک بازدید کننده ثابت برای خود تبدیل کنید.

۴- استفاده از رنگ ها و طراحی زیبا در سایت 
اگر شما مطالب مفید و خوبی را وارد سایت خود کرده باشید اما ظاهر سایت شما خسته کننده باشد، بازدیدکننده دیگر تمایلی به دیدن سایت شما ندارد.
روش های افزایش بازدید سایت
۵- استفاده از تصاویر
شما میتوانید از یک تصویر برای بیان کردن صدها متن استقاده کنید. استفاده کردن از عکس های زیبا و گویا میتواند موجب شود که کاربر به سایت شما باز کردد.
۶- امکان دانلود
از دیر روش های افزایش بازدیدکننده ارائه کردن نرم افزار ها، مقاله ها و غیره به صورت رایگان برای کاربران میباشد.