انتخاب عنوان مناسب برای مطالب سایت
انتخاب عنوان مناسب برای مطالب سایت
03/12/1395
نکاتی درباره طراحی سایت چند زبانه
نکاتی درباره طراحی سایت چند زبانه
04/12/1395
نمایش همه

گرافیک در طراحی وب سایت

گرافیک در طراحی وب سایت

اهمیت گرافیک در طراحی وب سایت

ممکن است شما هزینه و زمان زیادی برای سئو و بهینه سازی سایت خود صرف کرده باشید اما اگر هنگام طراحی سایت به جلوه های تصویری و گرافیکی اهمیتی ندهید زمان و هزینه ای که خرج سئو سایت کرده اید به نتیجه میماند. همینطور اگر در طراحی وب سایت به گرافیک اهمیت زیادی دهید اما در سئو سایت تلاشی نکرده باشید، باز تلاش های شما برای طراحی سایت بیهوده خواهد بود. بیشتر شدن ترافیک سایت یکی از فاکتورهای کلیدی سایت میباشد که فقط زمانی انجام میشود که طراحی وب سایت خوبی داشته باشید. ترکیب کردن گرافیک بالا و طراحی سایت خوب برای برای تبدیل کاربران و بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه و خریداران، ضروری و انکارناپذیر میباشد. در این مقاله مقدار اهمیت گرافیک در طراحی وب سایت را فرامیگیرید.

گرافیک در طراحی وب سایت

افزایش ترافیک سایت

فراموش نکنید که حتما باید برای افزایش ترافیک سایت خود زمان بگذارید. اما اگر تلاشی کنید که نتیجه خوبی نداشته باشد موجب هدر رفتن زمان، انرژی میشود. کسب کردن یک نتیجه خوب باید با رعایت کردن نکات سئو و ساختار در طراحی وب سایت میباشد. اگر به این شکل نباشد سایت شما دارای ترافیک نمیشود زیرا گرافیک و ساختاری در طراحی سایت ندارد. تلاش کردن برای آنکه فقط کاربران را وارد سایت خود کنید کافی نمیباشد. در صورتی که طراحی سایت شما گرافیکی نباشد، بازدیدکننده به سرعت از سایت شما خارج میشود. به علت آنکه طراحی سایت شما شلخته و نامرتب بوده و کاربران و بازدیدکنندگان را گیج میکند. و همین دلیل موجب افزایش Bounce rate سایت شما میشود.

گرافیک در طراحی وب سایت

سادگی

زمانی که میخواهید در همان لحظه سایت شما روی بازدیدکننده تاثیر مثبت داشته باشد و اسم تجاری شما در یاد او باقی بماند، میبایست برند خود را محکم و استوار نگه دارید. یکی از مهم ترین نکته ای که در طراحی سایت باید به خاطر بسپارید، تناسب و هم ترازی متن میباشد. یعنی به شکلی محتو را ایجاد کنید که به راحتی قادر باشد پیام را به مخاطبان برساند. نکته دیگری که بازدید کننده را جذب میکند طراحی وب سایت به صورت گرافیکی میباشد. البته این مسئله را هم فراموش نکنید که در عین زیبایی باید سایتی ساده و سبک داشته باشید.

گرافیک در طراحی وب سایت

طراحی گرافیکی وب سایت به صورت زیر میباشد :

•    طراحی کردن لوگوی سایت
•    طراحی گرافیکی بنر ها و اسلاید های وب سایت
•    ساختار بندی کلی سایت شما از نظر طرح و رنگ و چیدمان
•    طراحی بنر تبلیغاتی تبلیغات وب سایت شما