معرفی جریمه موتورهای جستجو عواملی در موتورهای جستجو وجود دارد که باعث جریمه شدن یک وب سایت از نظر موتورهای جستجو میشود این علل ها را میتوان نوشتن مقاله های کپی شده، تمام شدن مدت دامنه وب سایت ،
جریمه موتورهای جستجو
12/11/1395
گوگل پلاس و تاثیر آن بر سئو
گوگل پلاس و تاثیر آن بر سئو
14/11/1395
نمایش همه

طراحی سایت تالارگفتمان

طراحی سایت تالارگفتمان

آموزش طراحی سایت تالارگفتمان

طراحی سایت تالار گفتمان انجمن از شاخه های طرحی وب سایت میباشد و که در طراحی سایت انجمن ها حدف اصلی داشتن قسمت پرسش و پاسخ برای کابران آن وب سایت میباشد که بوسیله سایت های انجمن و سایت های تالارهای گفنمان، گفتگو میکنند. اینگونه سایت ها انجمن با تکنولوژی های مختلفی میتوان پیاده سازی کرد مثل انجمن ساز phpBB که با زبان pbp نوشته شده و قابلیت راه اندازی یک سایت انجمن را برای کاربرانی که میخواهند طراحی وب سایت فروم با انجمن را دارد. ما برای شما نحوه طراحی سایت تالارگفتمان را در این مقاله یاد میدهیم.

طراحی سایت تالارگفتمان

انواع مجازی ساز ها

سیستم انجمن ساز phpBB

این انجمن ساز یکی از انجمن ساز های قوی میباشد که برای راه اندازی وب سایت انجمن به شما کمک میکند و دارای قابلیت های متعددی میباشد که در میان دیگر انجمن ساز ها آن را شاخص تر کرده و بر پایه MySQL و PHP نوشته شدده و دارای سایت پشتیبانی میباشد که با رفتن به سایت پشتیبانی phpbb .com متیوانید با قابلیت های آن آشنا شوید.

طراحی سایت تالارگفتمان

سیستم انجمن ساز SMF

SMF که مخفف کلمه simple machines forum میباشد و کاملا رایگان میباشد و دارای کنترل پنل قوی برای ایجاد وب سایت انجمن است و بوسیله تیم smflean .com به زبان فارسی شده است.

طراحی سایت تالارگفتمان

سیستم انجمن ساز MyBB

این سیستم از میان دیگر انجمن سازها در ایران طرفداراk بسیاری دارد که بوسیله این انجمن ساز قوی میتوان انجمن های بسیاری را ایجاد کرد.

سیستم انجمن ساز AEF

انجمن ساز AEF که مخفف کلمه Advanced Electron Forum میباشد گرفته شده و دارای یک سیستم رایگان و متن باز میباشد که دانلود و نصب این سیستم از سایت Anelectron قابل دسترسی میباشد و مراحل نصب و راه اندازی سایت انجمن بسیار راحت میباشد.